KONST / Litografier / Grafiskt blad 15781005
nr 1578 1005
Frank Olsson
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, "Backstadge". Signerad, daterad 3/54. Hälsning a tergo: "För den goda saken! /Frank". Gicléetryck. Bladets mått: 50x23 cm, yttermått inklusive ram: 52x25 cm. Skänkt av gallerist Juha Sulila
Frank Olsson, svensk skulptör född 1954.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 november 2023
kl 16:05:00
350 kr
400 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
450 kr
500 kr
600 kr
600 kr
700 kr
ledande budet*
13 nov
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Läs mer om Specialauktion för Stadsbrudskåren